بهترین مرکز پی آر پی در تهران

بهترین مرکز پی آر پی در تهران کجاست؟

بهترین مرکز پی آر پی در تهران با انجام تزریقات دوزهای مشخص از پلاسمای غنی شده توسط متخصصان متبحر، آسیب‌های اسکلتی، عضلانی، زانو، فرایندهای زیبایی و… را بهبود می‌بخشد. متخصصان این مرکز با معاینه دقیق بیمار و تشخیص نوع مشکل، تعداد جلسات درمانی معینی را برای او در نظر می‌گیرد.

از آن جایی که این روش نوین به عنوان درمان جوان به تازگی وراد کشور شده است، بهتر است مرکز درمانی مجهز به تجهیزات به روز دنیا باشد. ارائه خدمات درمانی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و قیمتی منصفانه، جزو ویژگی‌های برتر بهترین مرکز PRP است.

بهترین مرکز prp در تهران کجاست؟

ویژگی های بهترین مرکز پی آر پی را بدانید!

از آن جایی که انجام پی آر پی یک درمان تخصصی است، پیدا کردن بهترین مرکز پی آر پی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار خواهد بود. انجام این خدمات نیاز به تبحر و تجربه دارد و پزشکان یا دستیاران بدون آموزش و استفاده از تجهیزات معتبر و پیشرفته، نمی‌توانند این درمان را انجام دهند. بهترین ویژگی‌هایی که این مراکز درمانی دارند عبارتند از:

۱. هزینه های مقرون به صرفه

بهترین مرکز پی آر پی در تهران باید در مرحله اول سلامت بیمار را مهم‌ترین عامل قرار داده و خدمات خود را با قیمت مصوب انجام دهد. این مراکز می‌توانند در صورت لزوم و قرارداد داشتن با طرف بیمه، هزینه خدمات بیمار را با احتساب بیمه دریافت کنند. از طرفی متخصص با توجه به شرایط جسمانی و نیاز بیمار برای درمان، تعداد جلسات مشخصی را تعیین کرده و قیمت مناسبی برای آن پیشنهاد می‌کند.

۲. پزشکان و متخصصان با تجربه

بهترین مرکز پی آر پی باید پزشکان و متخصصان باتجربه‌ای در این زمینه داشته باشد تا بتواند انواع مشکلات را با ارائه خدمات مناسب، درمان کند. ورزشکارانی که دچار دردهای مفصلی یا عضلانی هستند با مراجعه به مراکز برتر، می‌توانند توسط پزشک متخصص باتجربه، معاینه شده و درمان شوند.

همچنین بیمارانی که برای انجام خدمات زیبایی به این مراکز مراجعه می‌کنند، مشکل آن‌ها توسط متخصصان بررسی شده و روند درمان به طور کامل برای آن ها شرح داده خواهد شد. پزشکان این مراکز معتبر، توانایی استفاده از تجهیزات به روز و پیشرفته دنیا را دارند. در این مراکز پزشک متخصص به جای استفاده از ژل‌های جانوری سعی می‌کند از ژل‌های طبیعی و صد درصد بدون ضرر استفاده کند.

۳. ارتباط مستقیم با پزشک قابل اعتماد

بیماران با پزشکانی که دلسوز بوده و به سلامتی جسمانی و روانی آن‌ها اهمیت می‌دهند، راحت‌تر خواهند بود. به همین دلیل بهترین مرکز پی آر پی در تهران، این امکان را ایجاد کرده است تا بیمار به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود ارتباط بگیرد.

انجام خدمات توسط پزشک متخصص و باتجربه انجام گرفته و نتیجه هر جلسه به بیمار گزارش داده خواهد شد. یکی از مهم‌ترین دلایل برای مراجعه به بهترین مرکز این است که پزشک متخصص توانایی تشخیص انواع آسیب‌ها را دارد. به عنوان مثال متخصص به خوبی درک می‌کند که درمان بیمار با آسیب منیسک، بسیار متفاوت از نوع درمان در فرد مبتلا به فیبرومیالژیا زودرس است.

۴. شهرت و معروفیت کلینیک

بدون شک بیماران برای مراجعه به بهترین مرکز پی آر پی، اول از همه تحقیق و جستجو می‌کنند. بررسی سابقه مرکز و میزان رضایت بیماران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. معمولا بهترین مراکز دارای آدر‌س‌های اینترنتی یا صفحات مختلف در سوشال مدیا هستند.

با بررسی آدرس وب سایت یا صفحات اجتماعی می‌توان رضایت بیماران و نوع خدمات را بررسی کرد. همچنین در این مراکز، گواهینامه اصل خدمات و پروانه نظام پزشکی متخصصان درج شده و وجود داشته و قابل مشاهده خواهد بود. با ورود به مراکز درمانی و مشاهده نحوه برخورد کارکنان و تکریم مراجعین، می‌توان در ابتدا یک پیشینه‌ای از وجدان کاری و اخلاقی مرکز به دست آورد.

۵. انتخاب بهترین روش برای درمان

بهترین مرکز پی آر پی در تهران، خدمات خود را متناسب با روش‌های نوین انتخاب کرده و از متدهای به روز و تاثیرگذار برای درمان بیماران استفاده می‌کنند. متخصصان در این مجموعه از دستگاه‌های به روز و پیشرفته استفاده می‌کنند تا احتمال نتیجه گیری از درمان، بیشتر شود.

تمام پروتکل‌های درمانی در این مرکز توسط پزشک متخصص انجام شده و فرآیندها زیر نظر متخصص خواهد بود. دستورالعمل‌های بهداشتی و ایمنی در مراکز معتبر صورت می‌گیرد تا سلامت بیمار حفظ شود.

ویژگی های بهترین مرکز پی آر پی

بیشتر بخوانید: پی آر پی زانو

بهترین مرکز پی آر پی چه خدماتی ارائه می دهد؟

بهترین مرکز پی آر پی در تهران با تزریقات تخصصی، طیف وسیعی از آسیب‌های اسکلتی و بیماری‌های ناشی از درد و خدمات زیبایی را پوشش می‌دهد. در این مراکز خدمات درمانی نظیر موارد زیر، قابل انجام خواهد بود:

۱. درمان آسیب‌ های مفصلی، عضلانی، رباط و تاندون ها

در بهترین مراکز با تزریقات مشخص و توسط متخصص، می‌توان آسیب‌های اسکلتی و عضلانی را برطرف نمود. بیشتر ورزشکاران نظیر فوتبالیست‌ها، تنیس بازان، دوندگان و غیره که به مفاصل یا رباط آن‌ها به صورت مداوم آسیب وارد شده باشد، می‌توانند با تزریق و درمان در این مراکز به بهبودی نسبی و حتی بهبودی کامل دست پیدا کنند.

۲. بهبودی بعد از جراحی

متخصصان باتجربه در بهترین مرکز پی آر پی تهران از تزریق پلاکت غنی شده با مقداری مشخص، برای تسریع در جراحی‌های مختلف از جمله جراحی پلاستیک یا جراحی فک استفاده می‌کنند. البته بیشترین تمرکز بر روی بهبودی جراحی‌هایی مربوط به تاندون، عضلات و رباط‌ها است.

۳. بهبود آرتروز

بهبود آرتروز یکی دیگر از خدمات اساسی است که در مراکز معتبر انجام می‌شود. با تزریقات به صورت دوره‌ای، می‌توان بیماری آرتروز را به مرور زمان بهبود بخشید. این تزریقات کمک می‌کنند تا درد و سفتی استئوآرتریت به مرور زمان درمان شود.

۴. رشد موهای جدید و جلوگیری از ریزش مو

بیمارانی که مشکل طاسی سر دارند و می‌خواهند جلوی ریزش موی سر خود را بگیریند، می‌توانند با مراجعه به بهترین مرکز پی آر پی و تزریقات مشخص، مانع از ریزش شدید موی سر شوند. از طرفی این فرآیند برای خانم‌ها نیز امکان پذیر خواهد بود.

۵. جوانسازی پوست صورت

در مراکز معتبر متخصصان به بیماران مشاوره‌های زیبایی در زمینه جوان سازی پوست صورت و بهبود کیفیت پوست نیز می‌دهند. در این حالت با تزریقات پی در پی و البته با دوز مشخص، می‌توان پوست صورت را شفاف‌تر و صاف نمود. با انجام تزریقات، میزان الاستین و کلاژن پوست بیشتر شده و در نهایت پوست صورت صاف‌تر و سفت‌تر می‌شود.

بیشتر بخوانید: حمله عصبی

چرا باید برای PRP به بهترین مرکز پی آر پی مراجعه کنیم؟

بهترین مرکز پی آر پی در تهران، روش‌های موثر و در عین حال با حساسیت بالایی را در جهت درمان برای بیماران در نظر می‌گیرند. از آن جایی که این مدل روند درمانی حساس بوده و نیاز به توجه بالای متخصص در زمینه تزریق و تشخیص مقدار مورد نیاز دارد، مراجعه به بهترین مرکز از اهمیت بالایی برخوردار است. مهم‌ترین دلایلی که بیماران باید به مراکز معتبر مراجعه کنند عبارت است از:

بهترین مرکز prp کجاست؟
 • ضدعفونی و استریل بودن مرکز و استفاده از وسایل و تجهیزات ضد عفونی شده
 • تخصص و تبحر متخصصان مرکز و اخذ مدرک علمی معتبر از دانشگاه و مراکز معتبر
 • استفاده از تجهیزات و وسایل به روز و پیشرفته
 • پرسنل درمانی دلسوز، مهربان و آگاه
 • قیمت منصفانه و مناسب در زمینه ارائه خدمات به بیماران
 • دسترسی آسان برای رفت و آمد و دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی و شخصی

تفاوت بهترین مرکز پی آر پی با سایر مراکز و کلینیک ها چیست؟

بهترین مرکز پی آر پی در مقایسه با سایر مراکز و کلینیک‌ها، تلاش می‌کند تا رضایت بیماران را جلب کند. این مراکز با ارائه خدمات به روز و مورد نیاز بیمار مانند تشخیص دقیق مشکل و معاینه‌های تخصصی، درمان توسط ماهرترین متخصص و… تلاش می‌کنند تا گامی مثبت در جهت جلب رضایت بیمار برداشته باشند. این مراکز مجوز رسمی فعالیت خود را از سمت وزارت بهداشت دریافت کرده و تمام استانداردهای مورد نیاز وزارت بهداشت را دارد. خدمات درمانی در این مراکز گسترده و در هر حوزه، پزشک متخصصی مشغول به فعالیت و درمان بیماران خواهد بود.

انتخاب بهترین مرکز پی آر پی برای مراجعه چه مزیتی دارد؟

انتخاب بهترین مرکز پی آر پی در تهران کمک می‌کند تا روند درمان تسریع بخشیده شود. از طرفی هم بیمار برای مراجعه به مرکز مشکلی از لحاظ دسترسی نخواهد داشت. در واقع بهترین مزایای انتخاب مرکز معتبر عبارت هستند از:

 • صرفه جویی در هزینه
 • انتخاب بهترین پزشک مرکز
 • معاینه دقیق و اطلاع از روند درمان
 • تسریع در روند بهبودی و درمان
 • برخورداری از مشاوره‌های پزشکی
 • اطمینان از وسایل و تجهیزات استریل و حفظ سلامتی

نتیجه‌گیری

بهترین مرکز پی آر پی در تهران در ارائه خدمات به روز در زمینه‌های مختلفی مانند بهبود آسیب‌های اسکلتی، عضلانی، مربوط به تاندون‌ها، بهبود آرتروز، بهبودی پس از جراحی، انجام خدمات زیبایی در زمینه پوست و مو و… فعالیت دارد.

این مرکز با انجام خدمات توسط برترین متخصصان کشور که آگاهی علمی بالا و به روزی دارند، خدمات را با قیمتی مناسب و متناسب با درمان بیمار ارائه می‌دهند. خدماتی که در این مراکز انجام می‌شود، گستردگی زیادی داشته و بعد از معاینه دقیق بیماران، دوز تزریق و تعداد جلسات به آن‌ها اطلاع داده خواهد شد.

مطالب مرتبط
فهرست محتوا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ساعات کاری کلینیک آرام

شنبه تا پنج شنبه

به جز روز های تعطیل از ساعت 10 صبح الی 8 شب

ساعت کار کلینیک