بهترین دکتر قلب تهران

۴/۵ - (۱ امتیاز)

در سیستم بدن انسان تقریبا بعد از مغز، قلب مهمترین عضو به شمار می رود. این عضو حیاتی بدن در برخی افراد با مشکلاتی روبرو خواهد شد. که باید برای رفع این مشکلات به دنیال بهترین دکتر قلب تهران باشید. تا با خیالی آسوده به سمت درمان مشکلات قلبی عروقی خود بروید. بیماری های قلبی و عروقی سن و سال مشخصی ندارد. برخی از افراد به طور مادرزادی با مشکلات قلبی و عروقی همراه هستند. در ادامه مطلب همراه ما باشید تا معیار هایی که باید بهترین دکتر قلب تهران داشته باشد را خدمات شما عزیزان ارائه دهیم.

نکات مهم در شناسایی بهترین دکتر قلب تهران

معمولا وقتی با مشکلاتی قلبی روبروی میشوید یا زمانی که یکی از عزیزانتان به دنبال پزشکی حاذق برای مشکلات قلبی خود هستند. شما تلاش میکنید که بهترین دکتر قلب تهران را به آنها معرفی کنید. اما در واقع در ابتدا باید از خود بپرسید بهترین فوق تخصص قلب کشور باید چه ویژگی ها و معیار هایی داشته باشد؟
در ادامه با هم معیار های یافتن بهترین متخصص قلب و بهترین دکتر قلب تهران را بررسی میکنیم.

پرس و جو از پزشک خانوادگی

دلسوز ترین و آشنا ترین پزشک نسبت به شما پزشک خانوادگی شما است. پزشک خانوادگی شما میتواند به راحتی شما را به بهترین دکتر قلب تهران معرفی کند. معمولا پزشکان ارتباطات گسترده خوبی با یکدیگر دارند. از این روممکن است. پیدا کردن پزشک برای شما کاری بسیار دشواری باشد. اما برای پزشک خانوادگی شما کاری بسیاری ساده است. پزشک خانوادگی شما با توجه به سابقه های بیماری شما و شرایط جسمی شما میتواند بهترین دکتر قلب تهران را به شما معرفی کند.

دانش و مهارت بهترین دکتر قلب تهران

مهم ترین و ضروری ترین معیاری که برای یافتن بهترین دکتر قلب در تهران باید آن را در نظر بگیرید و به آن توجه بسیاری داشته باشید، دانش و اعتبار پزشکی است که مد نظر شماست. یعنی پزشکی که انتخاب میکنید باید دارای بورد تخصصی باشد.

اگر این ضرورت برای شما سوال ایجاد کرده که بورد تخصصی چیست باید بدانید که بورد تخصصی یعنی بهترین دکتر قلب تهران که انتخاب نموده اید. با آزمایشات دقیق و زیاد تخصص خود را به دست آورده و صرفا مطالعه نبوده برای مثال اگر حروفی مثل A.C.C را بعد از نام دکتر مد نظر خود دیدید. به این معنی است که بهترین دکتر قلب تهران مد نظر شما دوره بعد از گرفتن مدرک پزشکی و تخصص خود را برای افزایش مهارت های عملی و تجربی و همچنین قوی کردن رزومه کاری خود را در کالج های معتبر کسب کرده است. این دوره در واقع همان واژه فلوشیپ است. بنابراین توضیه میکنیم به چنین اعتبارنامه هایی که مهارت و تخصص پزشک مد نظرتان را نشان میدهد توجه کنید.

مجهز بودن به تجهیزات پیشرفته

از دیگر معیار های مهمی که در انتخاب بهترین دکتر قلب تهران مهم است و باید به آن توجه شود این است که پزشک مد نظرتان همراستای پیشرفت تکنولوژی در شیوه های جدید درمان مهارت و تخصص داشته باشد. چون در اینصورت میتواند به سادگی بیماری و مشکلات قلبی و عروقی شما را تشخیص دهد. و به سادگی و با اطمینان خاطر به درمان آن بپردازد. و شما در این مسیر درمانی با آرامش و اطمینان قدم بردارید.

دسترسی و نزدیک بودن به محل زندگی

بهتر است نزدیک به محل زندگی خود به انتخاب بپردازید. اگر مشکلات قلبی و عروقی  شما به گونه ای باشد که نیاز به چندین مرتبه آزمایش و کنترل و بررسی داشته باشید. چه بهتر که مطب بهترین دکتر قلب تهران در نزدیکی محل زندگیتان باشد. تا برای کنترل ها و بررسی ها و آزمایشات به موقع حاضر باشید و روند درمان برایتان خسته کننده نباشد.

به پزشک نزدیک به محل زندگیتان اطمینان داشته باشید. اگر مشکلات قلبی عروقی شما مهم باشد. پزشک نزدیک محل زندگیتان شما را به بهترین فوق تخصص های قلبی و عروقی کشور معرفی خواهند کرد. و این پزشکان با تجهیزات پیشرفته و روش های درمانی نوین به درمان مشکلات قلبی و عروقیتان میپردازند. از این رو برای نیاز های مراقبتی و معاینات ساده بهتر است بهترین دکتر قلب تهران در نزدیکی محل زندگیتان را پیدا کنید.

مشاوره و استفاده از تجربه دیگران

یکی از ساده ترین معیارهای انتخاب بهترین دکتر قلب تهران کمک و مشاوره گرفتن و استفاده از تجربیات کسانی است که قبلا به پزشکان متخصص قلب و عروق مراجعه کردند. در هر کاری استفاده از تجربیات دیگران میتواند بسیار موثر باشد. از این رو در انتخاب بهترین دکتر قلب تهران نیز استفاده از تجربیات دوستان و آشنایان میتواند در روند انتخاب بهترین دکتر قلب تهران بسیار کمک کننده باشد. از این مورد به سادگی گذر نکنید.

دکتر-قلب-تهران

ارتباط پزشک با بیمار

یکی از مهم ترین معیار ها برای انتخاب بهترین پزشک قلب تهران از نظر بسیاری از افراد ارتباط پزشک با بیمار است. پزشکان، خصوصا پزشکان قلب و عروق در درجه اول باید یک مشاور یا روانپزشک برای بیماری خود باشند. تا بتوانند به بیمار حس آرامش و اطمینان را ترزیق کنند. شما باید دکتر قلب و عروقی را انتخاب کنید که شما را در جریان همه ی امور درمانتان قرار دهد و بتوانید جواب سوال هایتان را با پزشکتان به دست آورید. ارتباط صمیمانه پزشک و بیمار یک فاکتور بسیار مهم تلقی است.

حضور در فضای مجازی و اینترنت

تکنولوژی در هر جایی که باشید برای شما یک عنصر موثر در انتخاب بهترین دکتر قلب تهران است. شما در منزل با یک سرچ ساده و راحت در گوگل میتوانید بهترین و نزدیک ترین پزشک به محل زندگی خود را پیدا کنید. این بررسی های آنلاین را دست کم نگیرید معمولا تمام اطلاعات پزشکی مثل اعتبارنامه و گواهینامه های تخصصی پزشک مد نظرتان را میتوانید به سادگی پیدا کنید. و حتی میتوانید از نظرات کاربران به صورت آنلاین استفاده کنید و با اطمینان خاطر به پزشک مد نظرتان مراجعه کنید.

کار در بهترین مراکز و کلینیک قلب

حتما قبل از انتخاب بهترین دکتر قلب تهران باید از این که پزشک مد نظرتان با کدام بیمارستان ها و یا کلینیک قلب تهران همکاری دارد، اطلاعات کسب کنید. این نکته جزو مهم ترین و ضروری ترین نکاتی است که باید به آن توجه کنید. مسلما بیمارستان هایی که از رتبه بالاتری برخوردارند رضایت بیشتری نیز کسب کرده اند. برای برخی افراد فقط انتخاب دکتر مهم است و برای برخی کیفیت بیمارستان نیز حائر اهمیت است. از این رو حتما بررسی کنید که پزشک انتخابی شما در کدام بیمارستان ها فعالیت خواهد داشت.

البته لازم به ذکر است بیمارستان ها باید به تجهیزات و دستگاه هایی مثل نوارقلب، هولتر، رادیوگراف و اکوکاردیوگرافی یا اکو قلب، اسکن تالیوم، سی تی و آنژیو مجهز باشند. این دستگاه های نام برده شده جزو مهم ترین دستگاه ها برای بیماری های قلبی و عروقی محسوب میشوند.

تخصص متناسب با بیماری بهترین دکتر قلب تهران

شاید کمی لطفی باشد که به عنوان آخرین مورد از شناخت مشکل یاد کنیم. اما بهتر است که شما شناخت کامل و کافی از مشکل قلبی و عروقی خود داشته باشید. تا بتوانید بهترین دکتر قلب تهران که تخصص و مهارت او متناسب با مشکل شماست پیدا کنید. همچنین حتما بعد از انتخاب پزشک مورد نظر خود اطمینان حاصل کنید که پرونده های پزشکی شما به صورت کامل در اختیار پزشک قلبی عروقی شما قرار گرفته باشد. همچنین ثابت شده که جنسیت پزشک برای بیماران مهم است. معمولا بیماران با پزشکان هم جنس خود ارتباط بهتری برقرار میکنند. هرچه این ارتباط بین پزشک و بیمار صمیمانه تر باشد در روند درمان بیمار موثر واقع خواهد شد.

کلام آخر

سعی کردیم در این مطلب تمام معیار هایی که برای انتخاب بهترین دکتر قلب تهران باید به آن توجه کنید را در اختیارتان قرار دهیم تا بتوانید انتخابی درست داشته باشید. نکته ای که در معیار های انتخاب پزشک به آن اشاره نکردیم بیمه مورد قبول پزشک مد نظرتان است. با توجه به شرایط اقتصادی جدید هزینه های درمان میتواند به یک معزل تبدیل شوید. بنابراین برای کمتر شدن هزینه های درمان در این شرایط اقتصادی بیمه نیز به یک فاکتور مهم تبدیل شده است. از این رو قبل از انتخاب بهترین دکتر قلب تهران خوب است که این مورد هم از یاد نبرید.

یادتان باشد که همیشه پیشگیری بهتر از درمان است پس در صورتی که با تنگی نفس، درد در قفسه سینه، احساس خستگی مفرط، تپش قلب بیش از حد، سرگیجه، عرق سرد مواجه شدید حتما به بهترین پزشکی که میشناسید مراجعه کنید.

اشتراک گذاری مقاله

عضویت در خبرنامه مقالات پزشک

برای دریافت آخرین مقالات پزشکی ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید .

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین دکتر قلب تهران

بخش های مختلف کلینیک

مرکز پوست و مو

مرکز گوارش

مرکز کلیه و مجاری ادراری

مرکز ارتوپدی

مرکز روانشناسی

مرکز طب سوزنی

رسانه های اجتماعی

ساعت کاری کلینیک

هر روز از ساعت ۱۰:۰۰ الی ۲۰:۰۰
(بغیر از تعطیلات رسمی)

مرکز جامع پزشکی آرام
مرکز جامع پزشکی آرام

پزشکان حاضر در مرکز جامع سلامتی و زیبایی آرام با بهره گیری از به روز ترین دانش و تکنولوژی در زمینه های مختلف آماده انجام خدمات به شما می باشند.

مرکز جامع پزشکی آرام

پزشکان حاضر در مرکز جامع سلامتی و زیبایی آرام با بهره گیری از به روز ترین دانش و تکنولوژی در زمینه های مختلف آماده انجام خدمات به شما می باشند.

ساعات کاری کلینیک آرام

شنبه تا پنج شنبه

به جز روز های تعطیل از ساعت 10 صبح الی 8 شب

ساعت کار کلینیک